2007 yılında İstanbul’da kurulmuş olan MPM Gıda; bitkisel yağlar, yağlı tohumlar, tahıl ürünleri, ve yem hammaddeleri uluslararası fiziki ticaretinde brokerlık faaliyeti göstermektedir. Türkiye pazarı için Rusya, Ukrayna, Moldovya, Romanya, Balkanlar ,Bulgaristan,  ve USA ülkelerinde güçlü tedarik ağına sahiptir.

Ekmekçilik, Kuruyemiş ve Çikolata Bisküvi Sanayine yönelik ürünlerde ise ticaret ve mümessillik hizmeti yapan MPM Gıda , bu ürünlerin tedariği için Avrupa, Balkanlar, Ukrayna, Rusya, Çin, Arjantin ve Amerikan orijinli güvenilir tedarikçileri ile işbirliği içerisindedir.

MPM Gıda serbest ticaret ortamında bağımsız bir kuruluş olarak piyasa analizleriyle, günlük fiyat ve sektörel bilgilerle müşterilerine objektif bilgilendirme yapar. Müşterilerinin ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulundurarak onların taleplerini daha karlı, daha güvenilir, daha hızlı bir şekilde karşılamalarına yardımcı olur.

Profesyonel kadrosunun uluslararası ticaret kurallarına hakimiyeti ile müşterilerine tüm ticaret evrelerinde katma değerli servis vererek, süreci en iyi şekilde yönetmektedir.

Güvenilirlik, doğruluk, profesyonellik ve müşterilerine bağlılık ilkeleri ile hareket eden MPM Gıda,sektörün öncü kuruluşları tarafından tercih edilen bir iş ortağı konumundadır.

Misyonumuz, kaliteli ürünleri; uygun fiyatlarla zamanında teklif etmek ve ticaretin her evresinde bulunarak değerli iş ortaklarımıza en iyi hizmeti vermektir.

Vizyonumuz, en iyi hizmet verebilmek için takım ruhu bilinci ile yetenek ve sorumluluklarımızı geliştirmeye devam etmek ve iş ortaklarımızla beraber büyümektir.